| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Gartner |
| Питание | Сеть 220В |
| Режущий элемент | Леска и нож |
| Максимальное количество оборотов | 1200 об/мин |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Тип | Электрокоса |
| Тип штанги | Прямая |
| Ширина скашивания ножа | 400 мм |
| Ширина скашивания лески | 400 мм |
| Состояние | Новое |
| Дополнительные характеристики | |
| Складная ручка | Да |
| Регулировка ручки по высоте | Да |
| Плечевой ремень | Да |
| Антивибрационная система | Да |
| Тип рукоятки | U-образная (велосипедная) |
Тип - Електро
Різальна система - Волосінь, Ніж
Вид - Тримери
Особливості
Ранцевий ремінь
Регулювання висоти ручки
Ремінь на плече
Подавання волосіні - Автоматична
Потужність двигуна, кВт - 2
Потужність, к.с. - 2.72
Ширина зрізу - 400 мм
Додаткові характеристики
Швидкість обертання: 12000 об./хв
Напруга: 220 В
Частота струму: 50 Гц
Система "плавний пуск"
Максимальна ширина стриження котушкою з волосінню/різальним ножем, мм 400/230
Номінальний струм, А 8.2
Клас виробу II
Датчик захисту від перегрівання
Пряма роз'ємна штанга
Розміри - 1200х150х300 мм
Вага - 4.5 кг
Комплектація
Тример садовий електричний BCE 2020 верхня частина
Тример садовий електричний BCE 2020 нижня частина
Переднє руків'я (ліва та права частини)
Захисний кожух
Різальна котушка з волосінню
Різальний ніж з трьома лезами
Наплічний ремінь
Набір ключів
Набір фіксувальних елементів
Інструкція з експлуатації
Перелік сервісних центрів
Гарантія - 24 місяці
- Цена: 3 320 ₴


