Кошик
1085 відгуків
Київстар (есть VIBER)  098-350-49-50
Реальна Ціна

VetExpert Hepatiale Forte Advanced (30 таблеток) для собак і кішок з захворюванням печінки

ОчікуєтьсяКод: br46169,03

520 грн.

Написати
Зателефонуйте мені
  • +380 показати номер +380983504950 Отдел продаж (Киевстар, есть VIBER)
VetExpert Hepatiale Forte Advanced (30 таблеток) для собак і кішок з захворюванням печінки
VetExpert Hepatiale Forte Advanced (30 таблеток) для собак і кішок з захворюванням печінки
520 грн.
Очікується
Написати
Зателефонуйте мені
  • +380 показати номер +380983504950 Отдел продаж (Киевстар, есть VIBER)

Гепатиале Форте Эдванст VetExpert Hepatiale Forte Advanced (Гепатиале Форте Едванст) для собак і кішок Hepatiale Forte Advanced розроблений для собак і кішок, які потребують підтримці і відновлення функцій печінки. Особливо рекомендується у важких випадках, станах хронічного отруєння.

Форма випуску: упаковка 30 таблеток. Склад: Аспартат L-орнитин, соєвий лецитин (як джерело фосфоліпідів), магнію стеарат, метіонін у вигляді S-аденозилметионина 200 мг, екстракт з насіння розторопші плямистої 50 мг, оксид цинку 12,5 мг. Орнитин регулює цикл сечовини в організмі кішок і собак. Відіграє значну роль в перетворенні аміаку, що утворюється в процесі деградації амінокислот в сечовину. Знижує токсичність аміаку. Особливо важливий для кішок, оскільки в їх організмі в процесі виробництва енергії беруть участь амінокислоти, а процеси дезамінування високо енергоємні. Орнітин рекомендований для кішок з діагностованої або ймовірної печінковою енцефалопатією, а також довгостроково голодуючих. S-аденозил-метіонін (SAM) являє собою ендогенне речовина. Його концентрація зменшується протягом багатьох захворювань печінки. SAM бере участь у багатьох метаболічних процесів, але найбільш важливу роль грає в реакції трансметилирования або передачі групи -СН 3, необхідного для синтезу мембранних фосфоліпідів. Крім того, SAM активно бере участь в реакціях транссульфурации, необхідних для синтезу глутатіону печінки, природному антиоксиданте, і аминопропилации, яка синтезує поліаміни в стимуляції синтезу ДНК, білків і протеогліканів, необхідних для росту і регенерації клітин печінки. Особливо рекомендується ад'юнкт лікування токсичного отруєння печінки і застою жовчі. Може бути використаний при тривалому застосуванні стероїдів і після отруєння парацетамолом у кішок. Фосфоліпіди необхідні для проліферації та диференціювання клітин печінки. Вони інгібують процес фіброзу тканини печінки за рахунок зниження виробництва колагену, а також прискорюють процес розкладання ферменту. Колагенази фосфоліпідів, в доповненні до жовчної кислоти, відіграють важливу роль у перетравленні жирів і поглинання розчинених в ньому вітамінів. Містить екстракт розторопші в якості активного інгредієнта силімарину або групи з 4 флавонолигнанов - силибина, силидиамина, силикристина і исосилибинина. Найбільша біологічна активність у силибина. Основним механізмом дії силімарину у печінці є антиоксидантів і протизапальну дію, досягається за рахунок інгібування активності оксидази окислення ліпідів і синтез лейкотрієнів, може діяти також як жовчогінний і захисне у випадках отруєння.Силімарин з'єднання є безпечним і менш токсичний, рекомендується при отруєннях і хронічних запаленнях печінки.Особливо потужним захисним дією на печінку має активізація через силібінін фосфоліпідів.

Дозування: собаки - 1 таблетка на 10 кг ваги тіла кішки - 1/2 таблетки До або під час їжі, в цілому або подрібненому вигляді. Якщо добова доза передбачає введення декількох таблеток, можна розділити на 2-3 порції. Тварина повинна мати постійний доступ до свіжої води.

Характеристики
Користувацькі характеристики
Тварина Універсальні
  • Ціна: 520 грн.